День народження Уманського національного університету

8 вересня 2017 року у місті Умані свій День Народження відмічав Уманський національний університет садівництва.

Із теплі привітання студентам  виступила ректор університету Олена Олександрівна Непочатенко.

також  заступник міського голови м. Умані Жанна Лозінська; Герой України, заслужений діяч науки і техніки України, академік НААН України, секретарь відділення аграрної економіки НААН України, доктор економічних наук, професор Петро Саблук; заступника голови Уманської районної ради Петро Бабкін.

Із благословенням  звернувся до присутніх настоятель Свято-Троїцького храму Української православної церкви Київського патріархату протоієрей отець Олександр.

До дня університету було  проведено виставку-презентацію здобутків кафедр.