Навчальна практика 13 ас

Старший викладач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології ім. І.П. Чучмія  І. П. Діордієва приймала участь в міжнародному семінарі "Від досліджень до інновацій в агро-продовольчому секторі", який організовано партнерами проекту SUAFRI-EPC в рамках Міжнародної агропромислової виставки АГРОФОРУМ 2016.

Семінар відбувся 9 листопада 2016 року. В ньому приймали участь представники Міністерства аграрної політики України, Міністерства освіти і науки України, Національної академії аграрних наук України, а також комерційних фірм Італії, Люксембурга, Данії, Білорусі.

В рамках пленарного засідання І. П. Діордієвою було представлено інформацію про напрямки досліджень Уманського національного університету садівництва, їх стан та перспективи розвитку, а також визначено потенційних партнерів для співпраці.