20.03.2018 відбулася VII Міжнародна наукова конференція "СЕЛЕКЦІЙНО-ГЕНЕТИЧНА НАУКА І ОСВІТА" (Парієві читання) присвячена 150-ти річчю факультету агрономії. Із вступним словом виступили: перший проректор Уманського НУС, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, Іван Іванович Мостов'як, директор НДП "Софіївка" НАН України, член.-кор. НАН України, доктор біологічних наук, професор Косенко Іван Семенович, голова Черкаського відділення УТГіС ім. М.І. Вавилова, кандидат сільськогосподарських наук, професор, Анатолій Іванович Опалко, директор ТОВ "Всеукраїнський науковий інститут селекції" Ярослав Федорович Парій, завідувач відділу агробізнесу редакції обласної газети "Черкаський край" Василь Іванович Марченко, завідувач кафедри рослинництва Уманського НУС, доктор сільськогосподарських наук, професор Анатолій Олексійович Яценко. Із доповідями про результати досліджень виступили: Н. О. Козуб, В. С. Мамалига, В. І. Січкар, А. І. Опалко, Р. В. Рожков, А. Сідоров, Р. Соломонов, І. О. Ракул та ін.