Визначення чистоти насіння студентами 21 к-а групи

Для насінництва важливо мати насіннєвий матеріал з високими показниками сортової чистоти. Великого значення набувають показники засміченості насіння бур'янами, ураженість його хворобами, наявність у ньому шкідників. Коефіцієнт розмноження бур'янів, хвороб та шкідників високий, тому через короткий час вони надто засмічують посіви. Чим нижча категорія насіння, тим більша загроза його механічної засміченості, тому необхідно дотримуватись більш суворих правил щодо кількості категорій посівного матеріалу з насінням важковідокремлюваних культур. На всіх етапах виробництва насіння цьому питанню необхідно приділяти особливу увагу, щоб не допустити зниження якості насіння.

Студенти 21 к-а групи визначали чистоту насіння різних сільськогосподарських культур. Визначали вміст насіння основної культури, інших культурних рослин, бур’янів та відхід.