«Ярмарка професій» у Чечельницькому районі

25 жовтня 2017 року працівниками державного центру зайнятості (Центральний апарат), Вінницького обласного центру зайнятості та Чечельницького районного центру зайнятості був проведений профорієнтаційний захід «Ярмарка професій» для випускників загальнооосвітніх шкіл Чечельницького району.

На заході абітурієнти мали можливість детально ознайомитись з різноманітними професіями та спеціальностями, правилами прийому та особливостями умов вступу до  навчальних закладів:

Уманський національний університет садівництва

Брацлавський агроекономічний коледж,

Верхівський сільськогосподарський коледж,

Уманський державний педагогічний університет,

Бершадський медичний коледж,

Ладижинський коледж,

Вінницький торгівельно – економічний університет та

Вінницький кооперативний інститут.

Участь у заході взяли представники Уманського НУС – Чернега Андрій Олегович (кафедра технології зберігання і переробки плодів і овочів), Полянецька Ірина Олегівна (кафедра генетики, селекції рослин та біотехнології ім. І.П. Чучмія), Загребельна Олена Сергіївна (підготовче відділення). Група активно спілкувались з майбутніми студентами та їхніми батьками, розкриваючи перспективи навчання в Уманському НУС.