Меню
Остання редакція: 04 січня 2022

Відгуки випускників

Бабій Микола, головний агроном СФГ «Хлібороб»

 

     Я закінчив Уманський національний університет садівництва у 2019 р. за спеціальністю агрономія. Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань.

     Значним плюсом у навчанні на кафедрі генетики, селекції рослин та біотехнології є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Він дозволяє в подальшому, при виборі професії, працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними з сільськогосподарським виробництвом.

     Моя теперішня професія вимагає знання широкого кола питань з різних сфер сільського господарства – це і особливості обробітку грунту та внесення добрив, особливостей агротехніки вирощування різних польових культур, обізнаність з питань селекції та моніторинг нових перспективних сортів, тощо.  

     Здобуттю цих знань я завдячую саме навчанню за обраною спеціальністю.

 

 

 

 

 

 

       Точенюк Марія, агротехнік ТОВ «Лімагрейн Україна»

        Процес навчання в Уманському НУС був динамічним, ефективним, цікавим і насиченим на події процесом. Викладачі кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології володіють глибокими знаннями та практичними навичками і з задоволенням діляться ними з студентами. Особливо хочеться відзначити широкі зв'язки кафедри з виробництвом, що дозволяють студенту пройти практичну підготовку і працевлаштуватися.

         Особисто мені кафедра дала змогу отримати достатній рівень знань і спокійно себе почувати на ринку праці, завдяки чому я зараз працюю в одній з найбільших компаній в аграрній сфері. 

 

 

 

 

        Завалко Олексій, менеджер з розвитку центрального регіону ТОВ «НВП 5 елемент»

        Як випускник кафедри хочу сказати, що знайти роботу було дуже легко, оскільки всі працедавці знають про високий рівень знань та вмінь випускників УНУС. Хочеться відзначити колектив кафедри, який, крім високого професіоналізму, вирізняється також людяністю, щирістю та добрим ставленням до студентів. Дуже вдячний колективу кафедри та університету в цілому за здобуті знання та путівку у світле майбутнє.

 

 

 

 

 

 

 

     Я Тополь Олександр Анатолійович чітко знав ким хочу бути коли подавав документи до УНУСу, і через п'ять із половиною років здобув ступінь магістра із агрономії. На данний час я вже майже рік як працюю агрономом на підприємстві біля Умані.

.

.

 

Останні новини

Всі новини