Меню

Про кафедру

Сьогодні на кафедрі працюють 7 науково-педагогічних працівників: 1 професор, 4 доценти кандидати наук, 2 старших викладачі кандидати наук . На кафедрі читаються дисципліни, які визначають фаховий рівень спеціаліста аграрного профілю у XXI столітті. Вивчаються професійно орієнтовані дисципліни: генетика, біотехнологія, генетична інженерія та біотехнологія, селекція і насінництво польових культур, спеціальна селекція і насінництво польових культрур, селекція гетерозисних гібридів, сомаклональна мінливість в культурі in vitro, культура дигаплоїдів, культура ізольованих протопластів, генетичні ресурси рослин, насінництво польових культур, насіннєзнавство, управління формуванням насіннєвою продуктивністю, інспекторський нагляд і контроль тощо.

Запорукою успішної професійної діяльності є відповідність навчального плану її сучасному науковому рівню. Знання, здобуті студентами, базуються на наукових дослідженнях, які виконують викладачі кафедри. До наукових досліджень, що здійснюють викладачі, доценти, здобувачі, широко залучаються студенти: вони беруть участь у виконанні фундаментальних, пошукових і прикладних наукових дослідженнях, за результатами яких щороку проводиться наукова студентська конференція. Кращі наукові роботи студентів направляються для участі у всеукраїнських і міжнародних конкурсах, друкуються в наукових збірниках.  

Лише оволодівши знаннями з дисциплін, що викладаються на кафедрі, студенти можуть оволодіти сучасними методами ведення селекційного процесу.

Сучасний рівень аграрної освіти, що базується на вільному володінні селекційними та насінницькими методами, біотехнологічними прийомами та системному підході до розв'язання професійних завдань є характерною рисою наших випускників.

 

Останні новини

Всеукраїнський день поля 2025: формула прибуткуЧитати повністю

Всеукраїнський день поля 2025: формула прибутку

Доцент кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Крижанівський Віталій Григорович відвідав Всеукраїнський день поля 2025: формула прибутку

Читати повністю

Участь у XXV International Science ConferenceЧитати повністю

Участь у XXV International Science Conference

Апробація результатів дослідження технології вирощування ріпаку озимого в Правобережному Лісостепу

Читати повністю

ГібридизаціяЧитати повністю

Гібридизація

На дослідних ділянках кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Уманського національного університету науково-педагогічні працівники, аспіранти та студенти-дипломники проводять гібридизацію сільськогосподарських культур.

Читати повністю

Всі новини