9 травня "ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ" "Ніколи не згасне пам'ять тих хто поліг у боях і віддав своє життя для нашого щастя"

10 травня в Уманському національному університеті садівництва відбувся "Вечір пам'яті полеглих у Великій Вітчизняній Війні"

Вже минуло 72 роки з тієї травневої ночі коли замовкла остання гармата, настала тиша. Прийшов ВИСТРАЖДАНИЙ  МИР.  За який було сплачено найдорожчу ціну - ЖИТТЯ 60 млн людей які загинули, не враховуючи безвісти пропавших.

Війна пронеслася  над територією Європи, Азії та Африки. Охопила 67 держав. Зачепила 80% населення земної кулі.

Кожний шостий мешканець країни загинув під час війни. Вона тривала довгі шість років, забравши мільйони людей.

У сім'ях які втратили рідних назавжди буде кровоточити рана.

День Перемоги завжди для нас залишиться днем не лише перемоги, а і страшних втрат.

Ветерани Війни, які пройшли війну, відчули голод і холод, отримали поранення мають на грудях медалі, проте їх скроні вже давно мають сивину.

Наше покоління у довічному боргу перед Ветеранами Війни.

Усім хто виніс роки окупації та пекло констаборів, хто піднімав з руїн і відроджував Батьківщину низький уклін від студентів факультету агрономії.

БАЖАЄМО ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ'Я, РОДИННОГО БЛАГОПОЛУЧЧЯ, ДОВГИХ ЛІТ ТА ЩАСЛИВОГО І МИРНОГО ЖИТТЯ.