Чергове засідання кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології ім. І.П. Чучмія

Ситуація у країні зобовязує пристосовуватися до нових реалій життя, а саме робота і навчання у дистанційній формі. Тож, 7 травня 2020 року кафедра генетики, селекції рослин та біотехнології імені І.П. Чучмія провела чергову онлайн-конференцію засідання кафедри.

.

В умовах карантину особливого значення набуває взаємодія - "викладач-студент".

Отже, на засіданні кафедри обговорювалися: проведення і активність студентів за дистанційного навчання; тижневі підсумки роботи на платформі Zoom,в системі Moodle та інших месенджерах (щодо проведення занять та консультацій); нагальні питання щодо завершення навчального року.

Приділено увагу стану і підготовці статтей для розміщення у виданнях які входять у перелік до міжнародних науко-метричних баз "Scopus" та "W of S".

Обговорено стан озимих культур на полі та закладання нових дослідів.  Висвітлено послідуючі плани робіт на травень.