День відкритих дверей

Уманський національний університет садівництва радо зустрічає абітурієнтів та школярів.

18 квітня 2019 року розпочато заходи в межах Дня відкритих дверей. З 9-ї години ранку всі бажаючі мали можливість ознайомитися  із сучасними досягненнями кафедри  генетики, селекції рослин та біотехнології ім. І.П. Чучмія. Отримати інформацію щодо практики і стажування (як на теренах нащої країни  так і за кордоном), можливостей працевлаштування за фахом.

Представники кафедр: генетика, селекція рослин та біотехнологія; рослинництво; агрохімія і землеробство роздавали гостям друковані матеріали.

Школярі та абітурієнти мали можливість почути цікаву для них інформацію не лише від викладачів університету, а від вчорашніх абітурієнтів - теперішніх студентів.

М.Макарчук