Основи гібридизації. Відкрита лекція онлайн

На початку листопада на кафедрі генетики, селекції рослин та біотехнології Уманського національного університету садівництва було проведено онлайн відкриту лекцію за темою «Гібридизація».

Було висвітлено початковий шлях вибіркової селекційної роботи із отриманням гібридів.

Вказано початкові спроби отримання нових видів. За умови що генетичні особливості і механізми передачі спадкової інформації не були достатньо вивченими.

Вже у 1890 роках за допомогою більш точних мікроскопів було досліджено та вивчено основні факти поділу клітин і розмноження.

Саме на початку 1856 року Грегор Мендель у августинському абатстві Св. Фоми в Брно розпочав свої дослідження щодо вивчення спадковості у мишей пізніше у бджіл та рослин, із остаточним вибором для своєї роботи гороха…