Зустріч з менеджером із розвитку продуктів компанії DSV

6 травня 2019 року студенти Уманського національного університету садівництва зустрілися із Олександром Коваленком менеджером із розвитку продуктів ТОВ "ДСВ-Україна", яка є дочірньою структурою компанії Deutsche Saatveredelung AG (DSV).

Компанія вирощує озиму пшеницю, озимий ріпак, кукурудзу, трави та інші культури

У своїй роботі поєднує біологічни потенціал сорту із заходами обробітку грунту, системами живлення та захисту із використанням препаратів для ріст регуляції.

Свою роботу із селекції і випробувань сортів компанія веде у 90 регіонах Європи. Проте, у минулому році було відкрито селекційно-дослідну станцію в селі Дубіївка Черкаської області, на якій вирощують і тестують насіння з усього світу.

До відома молоді було представлено презентацію на тему "Фактори формування врожайності озимої пшениці". Висвітлено сорти кормового і хлібопекарського напрямку використання та для виробництва біоетанолу: Актер, Арктіс, Комбін, Патрас, Матрікс, Самурай, Аспект та ін.