Gaudeāmus igĭtur - ми вже студенти

Сьогодні радісний день. У стінах Уманського національного університету садівництва лунає студентський гімн Gaudeamus igitur. Перші згадки якого відмічаються у 13-14 столітті. До наших часів зберігся друкований текст із 1776 року, який у 1781 році зазнав останніх змін.

Зі словами привітання до першокурсників та присутніх звернулася ректор університету О. Непочатенко.

Особливий святковий настрій доповнила концертна програма за участі  вокальних і хореографічних колективів. Виступи яких торкнулися струн душі присутніх, зворушили сердця та обєднали їх у любові до нашої країни - України.

Вже після урочистої частини святкування гості, викладачі університету, першокурсники та їх батьки, і всі бажаючі мали можливість відвідати святкову виставку.

Кожна з кафедр університету презентувала цікаву експозицію, де було організовано гарні фотозони.