Художня майстерність і талант
![](assets/cache/images/1.1.5.2019-hudozhnya-vistavka/320x-0-02-0a-8ae859d8bb6edcdb9b602533eba967a5960906890583513e3518b506c23bd3e1_442f44c6.657.jpeg)
З нагоди продовження святкування дня заснування Уманського НУС в університеті для шанувальників мистецтвва було організовано художню виставку. На якій можна було ознайомитися з роботамми талановитих художників.
Наше життя - швидко лине, і часто навколишня природня краса входить у звичний порядок речей. Отже, саме художня майстерність і талановитість дозволяють нам побачити застиглу мить в минулому часі.
Із перших хвилин на виставці відчувається гармонійність і затишок; золота осінь дерев і світлий радісний ранок; загадковість і романтизм.