Кандидатський іспит зі спеціальності "Селекція"

Складання кандидатських іспитів здобувачами є обов'язковим для присудження їм наукового ступеня кандидата наук. Допуск здобувачів для складання кандидатських іспитів здійснюється за наказом ректора не пізніше ніж за місяць до їх проведення.

Кандидатські іспити зі спеціальностей приймаються за програмами, що складаються з двох частин: типової програми, затвердженої Міносвіти, і додаткової програми, що розробляється відповідною кафедрою. Додаткова програма включає нові розділи відповідної наукової спеціальності і питання, пов'язані безпосередньо з напрямами наукових пошуків дисертанта, а також враховує найновіші досягнення у відповідній галузі науки і найновішу наукову літературу.

Так у жовтні 2017 року в Уманському національному університеті садівництва аспіранти третього року навчання: Тарасюк Наталія, Никончук Іванна та Ракул Інна  складали кандидатський іспит із спеціальності "Селекція" .

Іспит приймали  Людмила Олегівна Рябовол, Сергій Петрович Полторецький та Валентин Васильович Поліщук.

Тарасюк Наталія

Никончук Іванна