Остання редакція: 17 вересня 2021

Спортивні змагання "Кубок декана"

Студенти 15‑а групи факультету агрономії Уманського національного університету садівництва приймали участь в спортивних змаганнях «Кубок декана», які були приурочені Дню фізичної культури і спорту України.

Інна Любченко

Завдяки організаторам заходу, деканату агрономії, студенти безсумнівно скористалися чудовою нагодою згуртуватись та проявити себе, бо ніщо не згуртовує людей так, як спільно проведений час.

Під час змагань студенти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свою команду, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

Внаслідок чого, вони отримали заохочуючий приз та грамоту від деканату агрономії. Після змагань студенти мали змогу відпочити разом із одногрупниками та однокурсниками на території Білогрудівського лісу.