Лекційне заняття англійською мовою «PRODUCTION OF HAPLOIDS»

Доцентом кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Уманського національного університету садівництва Андрієм Любченком 18 березня 2022 року проведено англійською мовою студентам 13 м-ас групи лекційне заняття на тему «Production of haploids» з дисципліни Культура дигаплоїдів in vitro.

У ході лекції розкрито генетичні механізми виникнення гаплоїдних рослин, класифікацію гаплоїдів, методи їхнього штучного індукування.

Акцентовано увагу на використанні біотехнологічних методів для отримання гаплоїдних матеріалів. Зокрема, висвітлено методику і техніку культивування in vitro пиляків, пилку, незапліднених насіннєвих зачатків та незрілих зародків. Розглянуто аспекти, що визначають ефективність отримання гаплоїдних структур in vitro.

Андрій Любченко