Лекційне заняття на тему «Cytological basis of heredity»

Завідувачем кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Людмилою Рябовол 13.09.2022 для студентів другого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин проведено лекцію за темою «Cytological basis of heredity». Лектором було викладено основні питання щодо цитологічних основ спадковості, охарактеризовано життєвий цикл клітини, розглянуто фази мітозу і мейозу. Обгрунтовано поєднання молекулярного і клітинного рівнів біологічної системи.

Використання презентації спростило сприйняття інформації студентами лекційного матеріалу за темою.

Окремі незрозумілі для студентів нові терміни і положення викладач нояснив та запропонував ознайомитись з варіантом тексту лекції  на українській мові на платформі дистанційної освіти moodle.