Лекційні заняття за темами «Cytological basis of heredity», «Molecular basis of heredity» та «Inheritance of traits under classical Mendelism»

Для студентів другого курсу факультету агрономії завідувачем кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Людмилою Рябовол протягом семестру проведено лекції за темами «Cytological basis of heredity», «Molecular basis of heredity» та «Inheritance of traits under classical Mendelism».

Лектором було викладено основні питання щодо цитологічних і молекулярних основ спадковості та успадкування якісних ознак у поколінні за законами Менделя. Обгрунтовано поєднання молекулярного, клітинного та організменного рівнів біологічної системи. Проаналізовано процеси збереження і передачі спадковості та мінливості організмів за різними рівнями організації живої природи.

Використання презентацій за темами спростило сприйняття інформації студентами лекційного матеріалу.

Незрозумілі для студентів окремі терміни і положення викладач пояснив та запропонував ознайомитись з варіантом тексту лекцій українською мовою на платформі дистанційної освіти Moodl.

Інна Любченко