Майбутнє без наркотиків

У рамках Всесвітнього дня боротьби з наркоманією співробітники абонементу № 2 Наукової бібліотеки спільно з групою студентів 22-а (куратор Андрій Новак), 23-ас (куратор Жанна Новак) та 53-ас (куратор Ірина Полянецька) підготували та провели виховну годину «Майбутнє без наркотиків».

Серед багатьох проблем українського суспільства чи не найгострішою є проблема наркоманії. Вона перетворилась в одну із найсерйозніших проблем сучасного суспільства. Наркотик не тільки знищує людину, але й приносить біль і страждання близьким.

Запобігти процесу наркотизації можуть систематичні заходи соціальної профілактики, спрямовані як на осіб, які ще не спробували наркотичних речовин, так і на тих, хто експериментує з наркотиками або вживає їх періодично. Мета заходу – стати на заваді поширення соціального лиха у суспільстві – наркоманії.

Студенти з цікавістю ознайомилися з матеріалами книжкової виставки  «За здоровий спосіб життя».

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері.