Остання редакція: 25 вересня 2024

Міжнародне стажування

З 20 червня по 20 вересня старший викладач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Віталій Григорович Крижанівський приймав участь у Міжнародному дистанційному науково-педагогічному стажуванні  на тему: «НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА ТА АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІТЬ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ: МІЖНАРОДНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД».

Організатором міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування були: Венеціанський університет Ка Фоскарі (Венеція, Італія)  CA' FOSCARI UNIVERSITY OF VENICE  (Venice, Italy) та Міжнародна фундація науковців та освітян - IESF.

У стажуванні брали участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти, освітяни ліцеїв, гімназій, а також студенти магістри.

Програма міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування включала в себе виконання навчального навантаження.

Навчальне навантаження міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування становило 6 кредів ЄКТС (180 години):   з них лекційних – 40 год., практичних - 70 год., самостійна робота - 70 годин

В результаті було отримано Сертифікат про проходження міжнародного дистанційного науково-педагогічного стажування, який підтверджує міжнародний досвід учасника та враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг ЗВО.