Новий рівень проведення занять

Онлайн навчання - новий науково-навчальний простір із використанням сучасних іноваційно-комунікативних технологій.

Тож викладачі кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології ім. І.П. Чучмія Уманського національного університету садівництва здійснюють вчасну і якісну організацію навчального процесу незалежно від місця перебування студентів через платформу Zoom, систему Moodle та інші месенджери.

Такий рівень навчання дозволяє молоді отримувати знання перебуваючи "дома - на карантині", і в зручний час отримати консультацію, та підвищити рівеь самоорганізації та відповідальності.

Повністю опанування інтернет простору для навчання студентів використовує викладач Жанна Новак

Лекція № 4. ДСТУ 4138-2002 Насіння сільськогосподарських культур. Методи визначення якості

Лекція. Генетика популяцій. Закон Харді-Вайнберга

Методи аналізування маси 1000 насінин

Методи аналізування вологості насіння

Викладач кафедри Марина Макарчук проводить заняття з дисципліни "Генетика" та консультування.

Лабораторне заняття "Алельна взаємодія генів"

М. Макарчук, ст. викладач кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології