Огляд дослідних ділянок озимих зернових кільтур на наявність хвороб

Декан факультету Агрономії Полторецький Сергій Петрович, завідувач кафедри генетики,селекції рослин та біотехнології Рябовол Людмила Олегівна та студенти-дипломники кафедри провели весняний огляд дослідних ділянок озимих зернових кільтур на наявність хвороб.

З відновленням весняної вегетації на посівах озимих зернових культур спостерігається ураження рослин хворобами.  Ураження листковими формами хвороб призводить до зменшення фотосинтетичної поверхні листків, їх передчасного старіння і відмирання, крім того, розвиток патогену негативно впливає й на врожай: кількість колосків, кількість зерен у колосі та масу 1 тис. зернин. У підсумку – втрати врожайності й прибутку.

Інна ЛЮБЧЕНКО