Профорієнтаційна робота у м. Новоукраїнка

19 березня 2024 року доцент кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Любченко Андрій Іванович і старший викладач Крижанівський Віталій Григорович у рамках проведення профорганізаційної роботи із випускниками шкіл та їх батьками відвідали м. Новоукраїнку, де зустрілися із учнями 11 класів Новоукраїнського ліцею №4, Новоукраїнського ліцею № 6, Новоукраїнського ліцею № 8 і Новоукраїнського ліцею "Лідер".

Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів ознайомили із перевагами навчання в Уманському національному університеті садівництва.  Випускникам була надана інформація стосовно правил вступу до університету, а також вибір предметів для складання НМТ. Викладачі доступно пояснили можливості отримання подвійного диплому, стажування за кордоном, військову підготовку на базі університету, умови проживання в студентських гуртожитках тощо.

Провели бесіди з класними керівниками з питання ознайомлення батьків випускників з профорієнтаційною інформацією та передали  контакти університету.

ЛЮБЧЕНКО Андрій