День знань - початок нового навчального року

Кафедра генетики, селекції рослин та біотехнології вітає студентів Уманського національного університету садівництва із початком нового навчального року ! ! !

У сонячному сяйві початку осені Уманський НУС вітає своїх першокурсників з посвятою у студенти.

Дружну родину викладачів, співробітників, студентів, батьків та гостей щиро привітала ректор Олена Непочатенко.

Студентам було вручено  "Ключ знань" та передано  "Книгу мудрості" як символ таємниць та джерело знань.

На заході було представлено виставку досягнень та здобутків науково-педагогічних працівників та студентів.

Від співробітників та учасників Центру культури та виховання студентів прозвучали теплі слова привітання та музичні подарунки.

На добрі справи та відмінне навчання пролунало благословення від отця Олександра, настоятеля Свято-Троїцької Української православної церкви.

Шановна дружна родина Вітаємо з Днем знань ! ! !  Бажаємо плідної праціці на науковій ниві, здоров’я та благополуччя.! ! !

М. Макарчук