Перший дзвоник вже лунає - до навчання закликає

Сьогодні пролунав перший дзвоник у школах нашої України. Адже свято першого дзвоника майже 80 років об’єднує в одну велику родину нашу країну.

З самого ранку на вулицях наших міст і сіл лунає сміх дітей, які вдягнені святково йдуть до школи для відкриття незвіданих доріг та подолання нових вершин. Початок нового навчального року ще на один крок наближає школярів  до самостійного дорослого життя.

За гарною традицією, з нагоди святкування Першого дзвоника, викладачка Уманського національного університету садівництва кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Жанна Новак привітала учнів старших класів Уманської загальноосвітньої школи № 4.

Побажала школярам легкого навчання, цікавих уроків, веселих перерв, нових відкриттів і вірних друзів.