Початок нового 175-го навчального року

02 вересня 2019 року в стінах Уманського національного університету садівництва, нашої Alma mater, розпочався новий 175-й навчальний рік.

Пролунав перший дзвоник для першокурсників Уманського НУС., який також урочисто запросив до початку нового навчального року і старших колег.

На першому, в своєму студентському житті, занятті студенти з цікавістю дізналися історію становлення нашого навчального закладу від Головного училища садівництва заснованого у 1844 році до надання статусу Уманського національного університету садівництва у 2009 році і до нині. Він на сьогодні має шість факультетів – агрономії; плодоовочівництва, екології та захисту рослин; менеджменту; економіки і підприємництва; інженерно-технологічний; лісового та садово-паркового господарства.

Відбулися перші зустрічі молоді після «канікул», які в дружній атмосфері обговорювали свій відпочинок та складали плани на майбутнє.