Початок нового 175-го навчального року
![](assets/cache/images/1.1.3.2019-pershe-zanyattya/320x-0-02-04-c1a4d13d0bcc0f5328b81352f85acd2ca953e7e09f297af4d43c67218e479ee7_4ae7ad34.657.jpeg)
02 вересня 2019 року в стінах Уманського національного університету садівництва, нашої Alma mater, розпочався новий 175-й навчальний рік.
Пролунав перший дзвоник для першокурсників Уманського НУС., який також урочисто запросив до початку нового навчального року і старших колег.
На першому, в своєму студентському житті, занятті студенти з цікавістю дізналися історію становлення нашого навчального закладу від Головного училища садівництва заснованого у 1844 році до надання статусу Уманського національного університету садівництва у 2009 році і до нині. Він на сьогодні має шість факультетів – агрономії; плодоовочівництва, екології та захисту рослин; менеджменту; економіки і підприємництва; інженерно-технологічний; лісового та садово-паркового господарства.
Відбулися перші зустрічі молоді після «канікул», які в дружній атмосфері обговорювали свій відпочинок та складали плани на майбутнє.