Профорієнтаційна робота в школах Новоукраїнського району

Викладачі кафелри генетики, селекції рослин та біотехнології ім. І.П. Чучмія постійно проводять профорієнтаційну роботу у школах м. Новоукраїнка та Новоукраїнського району Кіровоградської області. ЇЇ метою є залучення якнайширшого кола молоді у  число абітурієнтів Уманського національного університету садівництва.

Саме тому ст. викладач кафедри І. П. Діордієва знову відвідала школярів випускних класів у школах цього району.  У процесі зустрічі школярам надали інформацію про один із найдавніших сільськогосподарських ВУЗів країни - Уманський НУС, а також про перспективи і переваги навчання тут. Обговорено умови вступу, перелік спеціальностей, забезпечення гуртожитками та навчально-ілюстративними матеріалами, наявність спортивних секцій та ансамблів художньої самодіяльності.