Проведення лекції з дисципліни «Селекція та насінництво сільськогосподарських культур» (Професор А. І. Опалко (НДП «Софіївка» НАН України ).

В середині березня на кафедрі генетики, селекції рослин та біотехнології імені І. П. Чучмія Уманськоого національного університету садівництва було проведенов відкриту лекцію з дисципліни «Селекція та насінництво сільськогосподарських культур» .

Лектором А. І. Опалко (професор НДП «Софіївка» НАН України) висвітлено сучасні вимоги до сортів зернових хлібних культур, особливості їх господарчо-біологічної класифікації, проаналізовано джерела нового вихідного матеріалу для селекції, класичні і новітні методи створення. Розглянуто критерії оцінювання і добору на різних етапах селекційного процесу.