Робоча зустріч з представниками компанії Bayer

У рамках співпраці факультету агрономії та компанії Bayer відбулася робоча зустріч викладачів і аспірантів кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології з представниками аграрного підрозділу компанії в польових умовах, під час якої співробітники компанії поділились досвідом та продемонстрували закладання двохфактарного досліду для визначення впливу густоти посіву на біометричні показники і продуктивність гібридів кукурудзи з різним ФАО.

При закладанні досліду, гібридне насіння компанії Bayer різних груп стиглості (ФАО від 220 до 480) висівали з нормою висіву 50, 60, 70 і 80 тис. шт/га. Сівбу проводили селекційною касетною сівалкою за допомогою системи паралельного водіння Trimble.

В процесі зустрічі викладачі, аспіранти і дипломники кафедри мали можливість прийняти участь в усіх технологічних процесах закладання польового досліду.

Інна ЛЮБЧЕНКО