Робота викладачів під час канікул

У період зимових канікул, коли студенти відпочивають та святкують Різдвяні свята, науково-педагогічні працівники кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології продовжують працювати. Занять вони не проводять, але ж робочий час викладачів включає не лише навчальну роботу, а й наукову діяльність, передбачену посадовими обов'язками.

Зокрема, доцент кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Новак Жанна Миколаївна проводить статистичну обробку даних отриманих в результаті проведених досліджень. Тому, що ефективність і якість наукової роботи, результативність досліджень в агрономії визначається методичним рівнем планування і постановки польових і лабораторних дослідів та методами проведення статистичної обробки експериментальних даних.

Інна Любченко