Ми за здоровий спосіб життя

Фізичне виховання нашої молоді увійшло у студентське життя з самого початку заснування Головного училища садівництва і активно продовжується у наш час. На сьогодніщній день популярними серед студентів університету є футбол, баскетбол, волейбол, легка атлетика, важка атлетика, боротьба дзюдо, гирьовий спорт і настільний теніс.

Тож сьогодні з нагоди святкування 175-ї річниці заснування університетуна на території Уманського національного університету садівництва  відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям.

З нагоди відкриття майданчика зібралося багато викладачів і студентів. Було зіграно дружній футбольний поєдинок. Гра між командами була цікавою та багатоемоційною. .

Активно вболівали і викладачі кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології ім. І.П. Чучмія І. Діордієва із студентами 14-ас групи, О. Сержук, А. Любченко, В. Крижаніський.