Творча зустріч студентів з козаками-поетами

29 травня куратори 24-а і 25-а академічних груп доцент кафедри генетики, селекції та біотехнології Коцюба Світлана Петрівна і викладач-стажист Любченко Інна Олександрівна зі студентами відвідали   в читальній залі №2 бібліотеки Уманського НУС  творчу зустріч з козаками-поетами і піснярями Уманського Коша ім. І. Гонти «Не шкодувати життя за віру…» з нагоди 255-річчя Коліївщини, однієї з перших національно-визвольних революцій, яка мала позитивну мету – побудувати Українську національну державу, де б усі мали рівні права.

Захід проводився у співпраці громадської організації «Уманське козацтво» ЧКТ УК та бібліотеки Уманського НУС.

Інна ЛЮБЧЕНКО