Відбувся випуск магістрів

28 лютого 2017 р. в Уманському національному університеті садівництва відбувся випуск магістрів денної форми навчання за ОКР „Магістр” спеціальності 8.09010105 „Селекція та генетика сільськогосподарських культур” і  8.09010108 "Насінництво та насіннєзнавство".

Святково та урочисто відбулось вручення дипломів, випускників вітали дирекція та педагогічний колектив університету.

Шановні випускники! Вітаємо вас з цією знаменною подією в вашому житті, бажаємо вам великих трудових успіхів, сімейного добробуту та благого процвітання нашої України.

Рішенням державної екзаменаційної комісії за результатами захисту дипломних робіт: 11 випускникам  присвоїти кваліфікацію дослідника із селекції та генетики сільськогосподарських культур; 5 випускникам присвоїти кваліфікацію магістра із насінництва та насіннєзнавства з видачею їм диплому встановленого зразка.