Відвідини майбутніх абітурієнтів Новоукраїнських шкіл

У другій декаді березня 2019 року викладачі Уманського НУС кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології ім. І.П. Чучмія у межах профорієнтаційної роботи  відвідали школи Новоукраїнського району Кіровоградської області.

Майбутні абітурієнти цікавились інформацією про перспективи та переваги вступу у 2019 році, тож було обговорено перелік факультетів та спеціальностей, реєстрація електронних кабінетів вступників, початок прийому заяв та документів від осіб, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та конкурсні предмети ЗНО.

Обговорено особливості "Вступної кампанії 2019 року"

Переваги навчання в Уманському національному університеті садіництва

Наша молодь обираючи майбутню спеціальність спирається на перспективи працевлаштування, що було вияснено у ході співбесіди.  Також виявили зацікавленість щодо міжнародного співробітництва.

Не оминули увагу і щодо організації дозвілля: роботи гуртків, спортивних секцій, художніх колективів.