Виставка Agro-expo

1 жовтня 2021 року студенти та викладачі Уманського національного університету садівництва відвідали Міжнародну агропромислову виставку ”АгроЕкспо”, яка відбулась у місті Кропивницькому. Це єдиний в Україні агропромисловий форум, що надає унікальну можливість вітчизняним аграріям ознайомитись з максимально можливою номенклатурою техніки та обладнання для АПК на статичних експозиціях, відвідати експозицію племінних порід тварин та птиці, побачити сільськогосподарську техніку в роботі – на демонстраційних показах.

Під час відвідувань заходу студентам факультету агрономії було продемонстровано сільськогосподарську техніку на полігоні площею 70 тисяч квадратних метрів. Показано роботу грунтообробної, посівної та збиральної техніки, машин для внесення засобів захисту та мінеральних і органічних добрив.

Також студенти та викладачі відвідали ”Пoкpoвський яpмapoк” і фестиваль вуличної їжі і виставку автомобілів.