Всеукраїнська студентська наукова конференція

Долучення студентів до наукової роботи - важлива складова освітнього процесу, що сприяє розвитку їх професійних навичок.
Однією із таких складових є Всеукраїнська студентська наукова конференція, яка щорічно проводиться в Уманському національному університеті садівництва.

20 квітня відбулася студентська наукова конференція, в рамках якої на кожній кафедрі проходили пленарні засідання студентського наукового гуртка.

На кафедрі генетики, селекції рослин та біотехнології до участі долучилися студенти різних курсів всіх рівнів освіти та науково-педагогічні працівники кафедри. Заслухано низку змістовних доповідей та обговорено актуальні питання сучасної селекційно-генетичної науки.

Ірина ДІОРДІЄВА