XIIІ Міжнародна науково-практична конференція "Селекційно-генетична наука і освіта"

З 18 по 20 березня 2024 року на кафедрі генетики, селекції рослин та біотехнології  проходила XІII Міжнародна  науково-практична конференція "Селекційно-генетична наука і освіта"  (Парієві читання) приурочена до 180-річчя від дня заснування Уманського національного університету садівництва.

Участь у конференції взяли провідні науковці в галузі Аграрні науки із шести країн світу, зокрема, Че́ської Респу́бліки, Респу́бліки Молдо́ва, Сполу́ченого Королі́вства Вели́кої Брита́нії і Півні́чної Ірла́ндії, Федерати́вної Респу́бліки Німе́ччина, Респу́бліки По́льща та України.

Також у конференції взяли участь студенти - дипломники кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Уманського національного університету садівництва.

Учасники Міжнародної конференції обмінювались досвідом, ділились планами на майбутнє про створення і дослідження  нових сортів та гібридів сільськогосподарських культур.