Відкрита лекція на тему «Darvin's theory of evolution»

Початок навчання молодших бакалаврів в Уманському національному університеті садівництва було відкрито лекцією на кафедрі генетики, селекції рослин та біотехнології на англійській мові за темою «Darvin's theory of evolution»

Розкрито суть еволюції. Розпочато лекцію зі знайомленням студентів з основоположником даної теорії - Ч. Дарвіном та його подорожжю на кораблі "Бігл", що розпочалась 12 лютого 1831 р.    Показано, що досліджуючи флору та фауну різних континентів, Ч. Дарвін помітив досить сильні відмінності і поставив перед собою низку запитань щодо розселення видів живих організмів та ваиникнення певних особливостей у видів у різній місцевості.

У ній висвітлено основні положення теорії еволюції, сформованої Ч. Дарвіном та історичні передумови, що спонукали науковця до її створення.