Остання редакція: 26 вересня 2024

Кубок декана 2024

25 вересня 2024 року на факультеті агрономії Уманського національного університету садівництва проходив щорічний захід в Білогрудівському лісі для студентів першого курсу "Кубок декана факультету агрономії".

Де першокурсники  в дружній атмосфері мають змогу краще познайомитись із одногрупниками, однокурсниками та кураторами.

Конкурси, які проводила Студрада факультету агрономії,  дали змогу кожній групі проявити свою ерудованість, кмітливість і спритність.

В заході взяла участь кураторська група доцента кафедри генетики, селекції рослин та біотехнології Новак Жанни Миколаївни, яка показала командий дух та жагу до перемоги. Після конкурсів стомлені студенти влаштували дружній пікнік на природі.